Onze mensen

Investeren in kennis en kunde

Een veilige werkomgeving, een hoge vakbekwaamheid en een hoge motivatie. Dat zijn de omstandigheden kernwaarden die wij onze medewerkers bieden. Uiteindelijk zijn het onze medewerkers die bij onze opdrachtgevers een kwalitatief hoogwaardig product of dienst afleveren.

Erdo groeit continu en daarom investeren wij permanent in de kennis en kunde van onze vakmensen. We zijn daarom zuinig op het vakmanschap van onze mensen. We luisteren naar hun wensen en spannen ons in om hun persoonlijke ontwikkeling en werkomgeving zo optimaal mogelijk te maken.

Neem contact met ons op

Heeft u vragen of wilt u in contact komen met onze medewerkers, neem dan contact op met een van onze specialisten.

Miranda Lange-Munne

HR manager

miranda.langemunne@erdo.nl

06-22436597

Jan van de Griek

Inspecteur

jan.van.de.griek@erdo.nl

06 2243 6502

Conan Wilhelmus

Accountmanager Solar

conan.wilhelmus@erdo.nl

06 2243 6910

Aron Tibben

Accountmanager

aron.tibben@erdo.nl

06 2243 6895

Jordi van Dorp

Uitvoerder

jordi.van.dorp@erdo.nl

Remco Maaskant

Planvormer

remco.maaskant@erdo.nl

06 2243 6507

Eric Velthuis

Planvormer

eric.velthuis@erdo.nl

06 2243 6715

Koert Werner

Planvormer

koert.werner@erdo.nl

06 2243 6794

Vooraanstaand leerbedrijf

Erdo is een vooraanstaand leerbedrijf. Wij maken leerlingen vanaf dag één onderdeel van onze bedrijfscultuur waarin we hen stimuleren en uitdagen. Wij beschouwen deze jonge werknemers als volwaardige medewerkers wat hen extra motiveert om in dit vak actief te zijn. Zo leiden we jongeren op verschillende niveaus op en bieden we hen uitgebreide loopbaankansen.